O NÁS

Sme partnerom, ktorý Vás prevedie celým procesom, od zadefinovania projektu až po jeho úspešnú realizáciu a ktorý poskytne komplexné strategické, právne, finančné i projektové poradenstvo.

Rozpoznať jedinečné investičné príležitosti

Ak hľadáte partnera, ktorý dokáže včas rozpoznať jedinečné investičné príležitosti, zabezpečiť financovanie, či vypracovať podrobnú analýzu trhu a vytvoriť z toho Vaše benefity, ste na správne adrese.Vyhľadáme tie správne projekty s cieľom maximalizovať hodnotu, minimalizovať náklady a optimalizovať procesné vplyvy.

KTO SME

V oblasti projektového manažmentu, poradenstva a financovania projektov sa pohybujeme viac ako dvanásť rokov. Svoje skúsenosti a obchodné kontakty sme sa rozhodli zužitkovať pod samostatnou značkou USE KNOW HOW, ktorá sa orientuje na vyhľadávanie investičných príležitostí a vytváranie novej hodnoty. Medzi našich klientov patria spravidla individuálne osoby s víziou zhodnotiť svoje súkromné peniaze.

NAŠE HODNOTY

Vážime si spoluprácu, vyhľadávame synergiu. Vyberáme si také projekty, ktoré nesú pridanú hodnotu a ktoré v kupujúcich, predávajúcich, investoroch i užívateľoch zanechajú pozitívnu stopu. Tá je pre nás totiž základom na budovanie dlhodobej spolupráce. Riešenia, ktoré ponúkame, vytvárajú trvalú hodnotu pre našich investorov a firmy, do ktorých investujeme, ako aj pre spoločnosť vo všeobecnosti – posilňovaním podnikov a vytváraním podmienok na ich dlhodobý rast pomáhame udržať a vytvárať pracovné miesta.

Máte záujem o spoluprácu?

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím prostredníctvom tohto e-mailového formulára alebo volajte na +421 948 665 400

Vytvárame stratégiu, zabezpečujeme financovanie, nastavujeme procesy.

Sme partnerom, ktorý Vás prevedie celým procesom do úspešného konca.